Koszty dostawy


DOSTAWA TOWARU 

1. Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej K-EX na adres dostawy wskazany w formularzu.
2. Koszt wysyłki wynosi 15,00 zł. 
3. Próba doręczenia przesyłki Klientowi za pośrednictwem firmy kurierskiej następuje dwa razy. Po drugiej nieskutecznej próbie doręczenia przesyłki, towar zostaje zwrócony z powrotem do Sprzedawcy, o czym Klient zostanie powiadomiony za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail podany w czasie składania zamówienia.
4. Zamawiający, który w przeszłości nie podjął przesyłki w terminie lub odmówił przyjęcia przesyłki może być, przy realizacji następnego/kolejnego zamówienia przez sklep www.yammy.com.pl nieobsłużony.
5. Zamawiający zobowiązany jest przed odebraniem przesyłki sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej z sklep www.yammy.com.pl w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze i sporządzenie protokołu szkody jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Zamawiającego z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie lub niezgodności towaru z zamówieniem.
6. W przypadku braku wpływu należności na konto wskazane w trakcie realizacji płatności za zamówienie (dotyczy przedpłaty za pomocą przelewu elektronicznego lub wpłaty na konto yammy.com.pl), zamówienie zostanie anulowane po 5 dniach od daty złożenia zamówienia, o czym Zamawiający zostanie poinformowany e-mailem.
Po nadaniu przesyłki na adres e-mail podany przy rejestracji jest wysyłana wiadomość z numerem przesyłki. Na stronie www.geis.pl/pl  w okienku „Znajdź przesyłkę” można sprawdzić status swojej paczki.